Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naruto Uzumaki

Naruto

Naruto uzumaki je hlavním hrdinou seriálu Naruto.
Naruto ve svém dětství o přítomnosti démona ve svém těle vůbec nevěděl. Naruto žil od narození sám, měl proto drsné dětství. Lidé z Listové ho právě kvůli Kyuubimu nesnáší.
Naruto měl ale velké štěstí že se ho ujal učitel z akademie Irkuka Umino dokonce i přes to že jeho rodiče kyuubi zabil, ale Naruta z toho neobviňuje
Po složení Geninské zkoušky je Naruto přiřazen do týmu 7, který vede Hatake Kakashi.
Je v týmu ješte se dvěma členy jeden z nich se jmenuje Uchiha Sasuke Narutův rival a druhý člen se jmenuje Haruno Sakura Narutova oblíbenkyně.
Naruto má zajímavou osobnost, je velice lehkovážný a chce aby ho celá vesnice znala tak pořád dělá vylomeniny.Naruto není zrovna moc chytrý, má nejhorší známky z celé ninja akademie,ale nakonec ji dodělal po té co zachránil Irukovi život.
Jeho sen je se stát hokagem.
Hlavně během Chuuninské zkoušky si Naruto utvoří různé názory na ostatní lidi. Začne se více kamarádit s ostatními Geniny.Hlavně se zajíma o Gaaru a tým Maito Gaie.Při této zkoušce také pozná, že talent může Nahradit tvrdá práce a snaha nikdy se nevzdávat. Po ukončení druhého kola chunninské zkoušky se Narutovým učitelem stane legendární sannin Jiraiya.
V Konoze se po konci útoku na listovou ukáže Sasukeho bratr Itachi a jeho partner Kisame, ze zločinecké organizace Akatsuki. Akatsuki chce Naruta unést, kvůli Kyubimu., ale díky Jiraiyovi se jim to nepovede a Naruto pochopí, že musí zesílit, aby přežil. Po záchraně Konohy odchází Naruto s Jiraiyou hledat 5. hokage Tsunade. Při hledání Jiraiya učí Naruta Rasengan.Narutovi však Rasengan nejde ovládnout, ale při souboji s Kabutem ho Naruto zvládne i když málem umře. Naruto se Nakonec i s 5. hokage vrátí do Konohy.
Po návratu se však stane něco nečekaného. Sasuke, který je po souboji s Itachim v nemocnici, vyzve Naruta na souboj. Sasuke i Naruto spolu tvrdě bojují a nakonec proti sobě použijí Rasengan a Chidori. Kakashi je však od sebe odhodí.
Sasuke po této zkušenosti odchází k Orochimarovi a Naruto z ostatními ho pronásleduje. Při tomuto pronásledování se ze všech stanou přátelé na život a na smrt. Naruto jen těžce vidí jak při soubojích ostatní odpadávají a on Nakonec ostane proti sasukemu sám. Sasuke už je však posedlí svou mocí a po krátkém souboji se Naruta pokusí zabít. Naruto však vyvolá sílu kyubiho a nastane tvrdý souboj.Sasuke nakonec Naruta donutí vyvolat sílu pláště démonií lišky, která jeho tělo vyčerpá a Naruto omdlí. Sasuke však Naruta nezabije a odchází k Orochimarovi. Naruto je odnesen Kakashim se středními zraněními do Konohy. Naruto kvůli Akatsuki i záchraně Sasuke odchází na 2,5 roku z Konohy, aby mohl trénovat s Jiraiyou

Po návratu do konohy je Kakashi mimo a tým 7. je doplněn dvěma novými ninji. Yamato je Kapitán a je schopný potlačit Kyubiho chakru. Další člen je Sai.
 Naruto a Sai spolu nevycházejí, ale nakonec se z nich stanou přátelé. Vydávají se za zvědem, který je u Orochimaru, ale místo to narazí na samotného Orochimaru.
Naruto vybouchne a promění se na Kyuubiho se 4. ocasy
Po krátkém souboji Naruta proti Orochimaru Yamato zakročí a potlačí Kyuubiho chakru.
Později si uvědomí jak je proti Sasukemu slabí a začne trénovat s Kakashim.
Naruto se po namáhavém tréninku velmi rychle naučí ovládat větrnou chakru a Nakonec po neuvěřitelně tvrdém tréninku, dokáže smíchat větrnou chakru s Rasenganem a vytvořit jutsu třídy S nebo možná i vyšší.
S touto technikou vyřídí Kakuza, ale jen díky své chytrosti a rychlému uvažování v boji. Technika ho však zraňuje a proto ji nesmí používat. Naruto a tým Kurenai se vydávají na lov Itachiho a Sasukeho, ale nakonec se jen těsně se vrací s prázdnou.

Po návratu se naruto dozví že Jiraya zemřel v boji a psychicky se zhroutí

http://link.anime.free.fr/naruto/Naruto_1/images/Naruto-086.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahojky

(timča, 21. 1. 2012 9:42)

máš peknú stránku, konečne nejaká o Narutovi :3 nechceš byť medzi mojimi oblúbenými odkazmy na http://www.zbytocnosti.estranky.cz/ ?